PRE VÁS / PRE FIRMY
Hotline: +421 34 330 1111

O nás

Minulosť

Spoločnosť EHS, s.r.o. vznikla v roku 2003 transformáciou z firmy založenej fyzickou osobou v roku 1992. Naším pôvodným zameraním bol predaj a servis kancelárskej a výpočtovej techniky. Neskôr k tomu pribudli ďalšie činnosti.

S narastajúcim objemom prác úmerne narastal i počet zamestnancov. V súčasnosti náš team tvorí 15 odborných pracovníkov. Ich cieľom je uspokojovať náročné požiadavky našich klientov.

 

Zameranie

Naša oblasť pôsobenia sa v súčasnosti dá rozdeliť do troch sektorov:

  • poskytovanie služieb v oblasti Internetu
  • predaj a servis výpočtovej a kancelárskej techniky
  • návrh a inštalácia dátových sietí

Počítače

Prevažnú mieru predaja výpočtovej techniky tvoria počítače EHS zostavené zo značkových komponentov. Svoje miesto v našom portfóliu majú i značkové počítače od renomovaných svetových výrobcov.

Siete

Spoločnosť EHS má dlhodobé skúsenosti s návrhom a inštaláciou počítačových sietí, či už lokálnych, metropolitných, alebo sietí ďalekého dosahu. Lokálne siete realizujeme na báze metalickej, alebo optickej technológie, v prípade sietí väčšieho dosahu používame mikrovlnné dátové spoje vo voľnom, alebo licencovanom pásme.

Máme vybudovanú metropolitnú bezdrôtovú dátovú sieť v Skalici, v Holíči, a v Gbeloch s dosahom do ich blízkeho okolia.

Internet

Od roku 1997 sa zaoberáme poskytovaním služieb v oblasti Internetu. Svojím klientom umožňujeme prístup na Internet prostredníctvom pevných liniek a mikrovlnných spojov. Mikrovlnné pripojenie na Internet zabezpečujeme v dosahu našej metropolitnej siete.

K poskytovaným internetovým službám patrí aj webhosting a webdesign.

 

Referencie

Našimi najvýznamnejšími odberateľmi sú spoločnosti Didaktik, družstvo, Grafobal a.s., INA Skalica spol. s. r.o., Johnson Controls International. s.r.o., Mesto Skalica, Nemocnica s poliklinikou Skalica, a.s., PeeL Data, spol. s r.o., Protherm, s.r.o., Skand Skalica, s.r.o.

Potrebujete poradiť? Zavoláme Vám!

Nechajte nám vaše číslo. Radi vám telefonicky poradíme.

Máte záujem
o cenovú ponuku?

Referencie